O Firmie Archiwum Sklep Internetowy Konkurs Prenumerata Kontakt Aktualności Linki

OGÓŁNOPOLSKI KONKURS
"MAŁE OJCZYZNY - WIELKA EUROPA"

Podsumowanie Konkursu

I miejsce
Joanna Nowak ( Biała Podlaska)
II miejsce
Tomasz Betka ( Skwierzyna)
III miejsce
Mateusz Ławrynowicz ( Szklarska Poręba)

Wszyscy otrzymali:
-Dyplomy
-Nagrody pieniężne w wysokości 750.00,- ufundowane przez Firmę ,,Hand-Prod''.
-Nagrody książkowe w postaci Herbarza T.Gajla ufundowane przez Wydawnictwo ,,Benkowski''
-Książki ,,Kultura średniowiecznej Europy'' J Le Goffa ufundowane przez Wydawnictwo ,,Marabut'',
-Pamiątkowe plecaki i czapeczki wraz z upominkami, ufundowane przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej.

Wyróżnienia I stopnia

1. Michał Szulczyński, Miłosz Oller ( Tuchola - praca zbiorowa)
2. Anna Panasiuk ( Biała Podlaska)
3. Justyna Rogowska ( Świnoujście)
4. Piotr Oleś ( Chorzów)
5. Natalia Marszał ( Bobowa)
6. Marta Lesiecka ( Boguszów Gorce)
7. Marcin Żurakowski (Braniewo)
Wszyscy otrzymali: -Dyplomy
-Nagrody pieniężne w wysokości 400.00,- ufundowane przez firmę ,,Hand-Prod''
-Nagrody książkowe ,,Kultura średniowiecznej Europy'' J.Le Goffa ufundowane przez Wydawnictwo ,,Marabut''
-Pamiątkowe plecaki i czapeczki wraz z upominkami, ufundowane przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej.

Wyróżnienia II stopnia

1. Iza Gwaj (Białystok)
2. Anna Benesz, Małgorzata Krzymińska (Olesno - praca zbiorowa)
3. Katarzyna Kołodziejska ( Biała Podlaska)
4. Dominika Sworowska ( Jutrosin )
5. Sylwia Szpakowska ( Bobowa )
6. Wojciech Samek ( Sanok )
7. Sandra Prus ( Szklarska Poręba )
8. Renata Chramęga ( Szczucin)
9. Marta Pająk ( Łęczyca )
10. Ewa Kiwilszo ( Zalesie Górne )
11. Dorota Chrostek ( Mrągowo)

Wszyscy otrzymali:
-Dyplomy
-Nagrody pieniężne w wysokości 100.00,- ufundowane przez firmę ,,Hand-Prod''.
-Nagrody książkowe ufundowane przez Wydawnictwo ,,Arkady'' i ,,Demart''.
-Płyty CD ufundowane przez UKIE

Nagrody Specjalne

1. Kalina Wencel, Magdalena Gniot i Monika Chyrek ( Tuchola - praca zbiorowa)
2. Izabela Frydrychowicz, ( Sanok)
3. Magdalena Myśliwiec ( Sanok)
4. Jakub Antoniszak ( Sanok)
5. Joanna Drezińska ( Warszawa)
6. Natalia Świerkowska ( Kalety)
7. Grzegorz Wierzba ( Kraków)
8. Olimpia Liszka ( Szczucin)
9. Anna Ożóg ( Rzeszów)
10. Kamil Sosnowski ( Lidzbark Warmiński)
11. Łukasz Jurczyński (Skwierzyna)
12. Katarzyna Sarkowicz ( Bobowa)
13. Anna Potoczek ( Bobowa)
14. Paulina Zielińska (Bobowa)
15. Agata Cybulska ( Kowal)
16. Ewelina Raszka ( Kowal)
17. Sabina Muchowska ( Kwidzyn)
18. Anna Januszyk (Słupsk)
19. Tomasz Okoniewski ( Szczebrzeszyn)

Wszyscy otrzymali
-Dyplomy
-Nagrody książkowe ufundowane przez Wydawnictwa: ,,Marabut'', ,,Benkowski'' i ,,Demart'',
-Płyty CD ufundowane przez UKIE

Pozostali uczestnicy otrzymali okolicznościowe Dyplomy wraz z upominkami w postaci książeczek ,,Historia Polski w pigułce'' ufundowanych przez Wydawnictwo ,,Benkowski'' i płyt CD ufundowanych przez UKIE.